wtorek, 29 lipca 2008

(Moi) Ludzie listy piszą.

Gdy jesteś w podróży i wysyłasz Idze kartkę, trafiasz na naszą lodówkę.

Tak jak E.
Nurkował, zbierał muszle, robił sobie zdjęcia z miniaturowymi krokodylami i turbanem na głowie, ale nie zapomniał o mnie i wysłał pocztówkę :) (właściwie to nam, na adres D., ale całe szczęście zdążyłam ją sobie przywłaszczyć)


Gdy poznałam E. był najlepszym kumplem D. Lubi Pratchetta i Monty Pythona i właśnie siedzi w ich ojczyźnie. Na naszej klasie w rubryce 'o sobie' napisał: "Hurt - Detal, drobna kradzież, wymuszenia, haracze, przemyt... nie jest lekko, ale jakoś się kręci." Kiedyś przywiózł nam w prezencie taką "pieczątkę" na tosty z Bozią. Miał być świadkiem na naszym ślubie.Bardzo bardzo długo zastanawiałam się, kim jest Marcin wysyłający mi pozdrowienia z Majorki. Aż wreszcie nadeszło olśnienie, to B. ! Jeszcze z bardzo starych, dobrych czasów kasześć :)


Chociaż mamy innych rodziców i nijak nie jesteśmy do siebie podobni, to on jest moim bratem a ja jestem jego siostrą. Przyjeżdża do Polski za tydzień, zabiera mnie do kina i robimy mini zamieszki :)


Ten magnes czeka na kartkę od S., wysłaną ponad tydzień temu. Serdeczne pozdrowienia dla Poczty Polskiej.


A to jest rentgenogram głosek [v], [f], i [x] z referatu, który przygotowałyśmy z Z. na zajęcia z logopedii, na którym same chciałyśmy usnąć :D

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Chciauam dodac, ze wiele wniosu takze kolega Kuba, ktory zamiesciu slajd: to juz koniec. Przydau sie, i owszem, bo ludzie czekali i czekali na cigag dalszy referatu. A my? E.. zesmy chyba przyklejauy se sztuczne oczy na ryja..

Joanna K.-P. pisze...

Najbardziej mi sie podoba kartka z rzucaniem kamieni. Jest doskonała.
Hmm... Ten "Wasz" kolega od Pratchetta i Pythona to chyba fajny jest, co? Przynajmniej zainteresowania ma doskonałe :)

sowisko pisze...

razwataze... Poczta Polska to smród, syf i smutek - JESZCZE NIE DOSTAŁAŚ KARTKI? (Jest okolicznościowa, bo w Bytomiu chyba nie robią kartek "Bytom"). Ale spodziewaj się z OSLOSLO

nutyt (new tit? jednak znaki na niebie)

Anonimowy pisze...

"Hmm... Ten "Wasz" kolega od Pratchetta i Pythona to chyba fajny jest, co?"

Niesamowity!

Iga pisze...

Najlepszy :)

Ellinael pisze...

Przez grzeczność nie zaprzeczę :)