niedziela, 12 października 2008

Blogowe wyzwanie!

Dziewczyny, chłopaki i Xingi!
Wrzucamy swoje upokarzające fotki w rajstopach z Dziadkiem Mrozem i św. Mikołajem!

Waciane wąsy, tekturowy pastorał, ciemne okulary a'la wczesny Borewicz.
Tak, tak... któż z nas nie miał gwiazdki w przedszkolu?Fartuszek podciągnięty "na Pawełka" po same pachy, buzia jak pyza z mięsem i fantazyjna grzywka: to nie kto inny jak autorka tego bloga właśnie.

I ta mina pt. 'spieprzaj dziadu, dawaj pomarańczę'.

Inspired by http://satanclaus.republika.pl/

9 komentarzy:

sowisko pisze...

nie mogę podjąć, bo nie mogę znaleźć swojej fotencji z mikołajem... znalazłam trzy siostry i jedną brata... wszystkie zabijają, ale siebie nie znalazłam (jeno w stroju Muchomoreck kontra Dartanian kontra coś srebrnego w masce kontra pielęgniarka)

MW pisze...

Mnie też tak oszukiwali.
A kiedy miałam 7 lat i ktoś w szkole powiedział mi że Mikołaj nie żyje, to wzięłam sobie to za bardzo do serca i szukałam go na cmentarzu ... Zrobili ze mnie głupie dziecko.

Mimochodem, samochodem - śliczna z Ciebie była pyza ;]

Iga pisze...

Sową: trudno, upokórzmy Piotrka i Alę :)

Martyna: dzięki, ale nie ryzykowałabym tu czasu przeszłego :)

MW pisze...

Ja w ogóle nie bawię się z przeszłością. Gdybym pokazała światu swoje zdjęcie szczerbatego kopciuszka... Albo pulchnej Pszczółki Mai (tzn Gucia, bo w wypożyczalni nie mieli Mai :( ) to było by... No nieważne ;D

Nie, nie mam konta na plfoto

sowisko pisze...

Ali oszczędziłam obciachu, ale sobie i bratu niekoniecznie. :)

inny niż wszyscy pisze...

Iga dowcipnisiu TY :*

Przeczytałem blogaska wczoraj wieczorem, ale nie miałem czasu na szukanie mikołaja, ale jak znajdę to zrobie posta. A póki co pochwale się przeszłością tu:

Śliczne i kochane dziecie to także ja. Tu bal przebierańców w 2 podstawówki. Była tam śliczna Agnieszka w stroju księżniczki, którą szczypałem w tyłek. Byłem ładny i szczupły. Niebieski balonik pokazuje moją heteroseksualną orientacje. Ostry makijaż skłania ku kobiecie. Biseksualny Xing z tego wyszedł.

A tu fotka: http://img296.imageshack.us/my.php?image=asdbu9.jpg

Gdyby ucielo link, tu to samo: http://infobot.pl/r/P4t

bez zeba pisze...

Ja mam zdjęcie w czako górniczym na głowie i czerwonych rajtkach... zeskanuję to też poszpanuje... acha... jak mój 6 letni syn widział to zdjęcie to zapytał "Tato, dlaczego masz czapkę górniczą na głowie na zabawie choinkowej?" odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że byłem przebrany za górnika... Teraz bym chyba czegoś takiego nie wymyślił :)

Iga pisze...

Przebierz teraz dziecko na zabawę w górnika, to zrujnujesz mu dzieciństwo.

Ellinael pisze...

A mnie rodzice kochali i nie chodzilem do przedszkola :P